Andris Riherts: "Paldies puišiem par profesionālo attieksmi!"

Ievietots 23.11.23.

Pirmo pārspēli aizvadījusi FK Metta komanda.

6 - 1

Trešdien, 22. novembrī, pirmo pārspēli par vietu 2024. gada Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Skanstes SK.

Pirmajā puslaikā divreiz vārtus guva FK Metta, bet ar vieniem vārtiem atbildēja Skanstes SK.

Otrajā puslaikā divdesmit piecu minūšu laikā zaļi-baltie guva četrus bezatbildes vārtus, uzstādot gala rezultātu – 6:1!

Uzvara pirmajā pārspēlē!

Izskatās, ka tieši šonakt bija jāuzsnieg un jābūt nežēlīgam aukstumam (smejas). Pirms tam viss bija tik labi, vakar nodomāju, kāpēc tieši tagad jāuzsnieg. Katrā ziņā laika apstākļi nebija šķērslis, lai atnāku klātienē cilvēki skatīties futbolu novembra beigās. Paldies visiem, kuri izturēja līdz spēles beigām, kuri neizturēja, ir labi saprotams, kāpēc. Man arī stāvot laukuma malā nebija patīkami. Paldies puišiem par profesionālo attieksmi, manuprāt, ļoti nopietni uztvēra pretinieku. Sapratām, ka tas ir pats motivētākais pretinieks pret mūsu komandu, kāds šobrīd ir iespējams - mūsu nosacīti otrā komanda. Bet arī sapratām, ka tie ir jauni puiši, kuri nevar visu spēli nospēlēt vienā līmenī. Skaidrs, ka uzplaiksnījumi būs, ielaidām vārtus pēc standartsituācijas, bet kopumā mums piederēja pārsvars sitienos, bumbas kontrolē un arī gūtajos vārtos. Paldies visiem, un tiekamies vēl sestdien noslēdzošajā sezonas spēlē vīriešu sacensībās šogad!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris