Andris Riherts: "Paldies atbalstītājiem, kuri darba dienas plkst. 17.00 spēja atbalstīt komandu Salaspilī!"

Ievietots 11.04.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

SK Super Nova Salaspils
0 - 3

Otrdien, 11. aprīlī, ceturto spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Salaspils pilsētas stadionā viesojoties pie SK Super Nova.

Pirmajā puslaikā zaļi-baltie guva divus bezatbildes vārtus, pārtraukumā dodoties vadībā ar 2:0.

Otrajā puslaikā FK Metta palielināja pārsvaru, noslēgumā izcīnot sauso uzvaru ar 3:0.

Trešā uzvara pēc kārtas!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies spēlētājiem! Zinājām, ka pretinieks ir morāli ievainots, jo divas iepriekšējās spēles ielaida vismaz 2 vārtus un nevienus neiesita. Bija izmaiņas, bija spēlētāji, kuri grib reabilitēties un nostiprināties sastāvā - to arī gaidījām, tas arī notika. Bruno atkal tālsitiens, ja nesist, tad nevar iesist, bet šoreiz ļoti veiksmīgi trāpīja, kaut gan iepriekšējās spēlēs neizdevās. Otrie vārti labi izspēlēti, bet trešie vārti pendele, kur aizskrējām pretuzbrukumā. Varbūt kādam liekas 3:0 it kā viegli, bet man spēle likās ilgāk nekā 90 minūtes, kādas trīs stundas - otrais puslaiks vispār šķita kā dubultspēle. Paldies atbalstītājiem, kuri darba dienas piecos vakarā spēja atbraukt un atbalstīt komandu Salaspilī! Paldies un gatavojamies jau nākamajai spēlei! Fjodorova trauma? Šobrīd grūti pateikt, potīte vienmēr ir riskants variants, bet Vlads ir pietiekami pieredzējis, ja varētu turpināt, tad paliktu laukumā. Veiksim procedūras un skatīsimies gatavību nākamajai spēlei. No pretinieka gaidījām, ka uzreiz viņi spēlēs tā kā otrajā puslaikā, tomēr sākumā bija ļoti piesardzīgi un ļāva darīt, ko gribam uzbrukuma darbībās. Mums daudz kas sanāca, spiediens nebija tik liels. Ja ar īso piespēli spēlējām, tad pretinieki bija gatavi ņemt nost, bet, ja mainījām malu, tad pretinieks vienkārši nepaspēja tikt līdzi. Tiešām domājām, ka Super Nova spēlēs, kā otrajā puslaikā, kas varbūt izskatās nedaudz primitīvi un vienkārši, bet nes efektu. Atceramies sezonas pēdējo spēli, kad šī stratēģija un izvietojums radīja lielu spriedzi. Liekas bija divas kartītes kompensācijas laikā - nevajag pelnīt brīdinājumus pie tāda rezultāta. Uzvaras ir iedevušas spēlētājiem pārliecību par saviem spēkiem, spēlētāji ir atbrīvotāki, komanda viens otru izjūt labāk. Bet tās ir tikai četras spēles, priekšā ir vēl 32 un viss var diametrāli mainīties. Svarīgi ir sadalīt visu pa posmiem, apļiem, tad saprast, ko katrā nākamajā aplī varam izdarīt labāk. Sāksies zaļie laukumi, citi stadioni, kontrasti, utt. Būs labs pārbaudījums mūsu kolektīvam. Gribam būt augstāk, darīsim visu, lai tur arī būtu.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris