Andris Riherts: "Labi iesākām spēli, tāpēc arī guvām ātrus vārtus!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 01.06.19.

Savu 16. kārtas spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Piektdien, 31. maijā, savu kārtējo spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, mājās tiekoties ar FK Jelgava.

Spēles pirmajā pusē mājinieki ātri izvirzījās vadībā, kad ar precīzu sitienu izcēlas Tamirlan Dzhamalutdinov.

Otrajā puslaikā ar 11 metru soda sitienu Tamirlan pārsvaru dubultoja, bet izskaņā ar pendeli jelgavnieki starpību samazināja.

FK Metta uzvaru gan nosargāja, izcīnot panākumu ar 2:1.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies spēlētājiem, atbalstītājiem un kluba personālam par maija mēnesi, tas nebija viegls, aizvadītas ļoti daudz spēles Virslīgā, U-21 čempionātā un jauniešos. Maijs ir futbola mēnesis, kad Latvijā spēles aktīvi notiek visos līmeņos. Par spēli runājot, esmu pateicīgs spēlētājiem, ka panāca rezultātu un saglabāja vadību. Nešaubījos par to, ka mēs uzvarēsim šovakar, bijām mentāli gatavi it visam. Lai gan spēles beigās FK Jelgava radīja nelielu spiedienu, nosargājām uzvaru. Labi iesākām spēli, tāpēc arī guvām ātrus vārtus un arī turpinājumā no presinga centāmies iziet ar īsam piespēlēm. Gūstot ātrus vārtus un beigās izcīnot uzvaru, tas ir solis uz priekšu mentālā ziņā. Pretinieks šoreiz izvēlējās garās bumbas, kas, manuprāt, mūsu komandai šovakar bija parocīgi. Paldies visiem!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris