Ievietots 29.03.24.

Sezonas trešo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FS Jelgava
0 - 1

Piektdien, 29. martā, trešo TonyBet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda, izbraukumā spēkojoties pret FS Jelgava.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus pēc 11 metru soda sitiena guva Mohamet Lamine Correa (1:0)!

Otrajā puslaikā vārti vairs netika gūti, un FK Metta izcīnīja otro sauso uzvaru pēc kārtas.

Divi dažādi puslaiki. Gribētos teikt, ka pirmajā daudz maz tikām galā ar FS Jelgava presingu, ko pretinieki organizēja. Otrajā mums tas neizdevās. Bet arī apzināti nedaudz atdevām iniciatīvu, saprotam, ka FS Jelgava pozicionālie uzbrukumi nav labākā īpašība, un cerējām, ka varam aiziet pretuzbrukumiem. Bet arī tur jābūt saskaņotai darbībai, kolektīvs tikai veidojas, lai saprastu gan pozicionālu spēli, gan pretuzbrukumus. Pagaidām līdz galam neizdodas. Paldies Alvim, paldies komandai - atkal sausā spēle un trīs punkti izbraukumā, kur noteikti nebūs viegli jebkurai komandai. Pretinieki visur 1 pret 1 mūs presingojām, ja mēs dabūjām bumbu, tad centāmies spēlēt uz atpakaļu, un tas vēl palīdzēja pretiniekam - nebija jāmaina virziens, varēja turpināt presingot. Radījām principā labvēlīgus apstākļus, kur mēs kļūdāmies vai sitām autā, vai pretiniekam izdodas nogādāt bumbu soda laukumā. Paldies Dievam, ka tas nebija tik bieži.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris