Andris Riherts: "Bijām pelnījuši vairāk nekā 0:1."

Ievietots 11.11.23.

Čempionāta noslēdzošo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK RFS
1 - 0

Sestdien, 11. novembrī, noslēdzošo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, LNK Sporta parkā viesojoties pie FK RFS.

Pirmajā puslaikā vairāk bumbu kontrolēja mājinieki, bet bez izteikti bīstamiem momentiem.

Otrajā puslaikā arī ar bumbu vairāk bija FK RFS, tomēr spēles rezultātu izšķīra tiesneša piešķirtais 11 metru soda sitiens 77. minūtē (0:1).

Beigās minimāls zaudējums pret Latvijas čempioniem.

Paldies, protams, atbalsts bija ļoti labs, bijām pelnījuši vairāk nekā 0:1. Standartsituācijas radīja problēmas. 11 metru soda sitiens, noteikti varu parādīt visiem. Nav īsti saprotams, ko Treimanis dara kā 4. tiesnesis Valmierā - FIFA tiesnesis. Iedot 11 metru soda sitienu nav problēma šai tiesnešu brigādei. Iepriekš Correa nogāž - viens krīt, otrs kliedz. Bēdīgi, ka šāda situācija var izšķirt čempionu titulu - šoreiz FK RFS čempionu tituls. Ne kluba nostāja, ne vadība neimponē. Bruno pie 0:0 bija jāizšķiras par sitienu - Šteinboram nav sarkanā, ne pats uzsita. Laikam lielākā iespēja bija pie 0:0, kopumā, protams, ir bēdīgi. Šādu brigādi atsūtīt ir, kā uz fermu atbrauc liela mašīna, un ir skaidrs, ka tevi nokaus.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris