Andrejs Gluščuks: "Mēs esam ļoti priecīgi par līdzjutēju atbalstu!"

Ievietots 14.04.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Riga FC
4 - 0

Ceturtdien, 14. aprīlī, Optibet Virslīgas čempionāta sestās kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Mežaparkā viesojoties pie Riga FC.

Pirmā puslaika vidū mājinieki guva divus vārtus, pārtraukumā dodoties ar 2:0 pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā zaļi-baltie aktivizējās, taču Riga FC guva vēl divus bez atbildes vārtus.

Piedzīvojam zaudējumu Mežaparkā.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Gribētu vispirms pateikties līdzjutējiem, kas karsti visās sešās spēlēs atbalsta savu komandu, mēs esam ļoti priecīgi par līdzjutēju atbalstu un viņus noteikti dzirdam. Ar ko Riga FC bija labāki? Pirmajā puslaikā bija labāki, bet vai otrajā puslaikā - iespējams, ka nē. Laikam izšķīra meistarība.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris