Andrejs Gluščuks: "Meistarīgs pretinieks, ļoti pieredzējuši un meistarīgi spēlētāji."

Ievietots 10.04.22.

Piekto spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 5
FK Liepāja

Svētdien, 10. aprīlī, Optibet Virslīgas čempionāta piekto spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Liepāja.

Pirmajā puslaikā Vapne realizēja 11 metru soda sitienu, bet puslaika izskaņā divus vārtus guva liepājnieki, 45 minūtes noslēdzot minimālā vadībā.

Otrā puslaika sākumā viesi izmantoja standartsituāciju, bet izskaņā guva vēl divus vārtus. Nepatīkams zaudējums mājās.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Izvēlējāmies līdzīgu izvietojumu un spēles stilu kā iepriekšējās spēlēs, kas devu mums punktus. Ja iepriekš tas nostrādāja, tad šodien nenostrādāja, kaut gan sākums bija cerīgs. Tādi negaidīti izlīdzinājuma vārti un labs otrais vārtu guvums viņu izpildījumā pirms puslaika beigām. Būtu noturējuši 1:1, tad būtu iespējas, bet pēc tam bija emocionāli grūti. Meistarīgs pretinieks, ļoti pieredzējuši un meistarīgi spēlētāji. Negribējās tik zemu aizsargāties, bet pretinieks piespieda. Ja gribam spiest augstāk, tad ļoti sinhroni ir jāstrādā visai komandai - ja viens pavelkas, tad jāiet līdzi arī pārējiem. Bet tiklīdz viens vai divi nokavē vai neredz izvirzīšanos, tad ir ļoti sarežģīti. Jāatzīst, ka pret tādu komandu presingojot, arī parādās brīvās zonas un var saplosīt momentāli. Vai esam spējīgi pret Top komandām spēlēt uzbrūkošāk? Es ceru, ka ar laiku to spēsim un noteikti pamēģināsim kādā spēlē. Domāju, ka, neskatoties uz rezultātu, ar komandu viss būs kārtībā - tāds ir kalendārs, uzreiz pēc kārtas ir četras spēcīgas komandas. Izcīnījām jau divus punktus, visās spēlēs atņemt punktus būtu nedaudz utopija. Ceru, ka puiši ātri atkopsies - jaunas smadzenes un jauni ķermeņi, viss būs labi!Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris