Andrejs Gluščuks: "Kopumā man patika spēle, bet ļoti nepatīk rezultāts."

Ievietots 26.06.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Sestdien, 26. jūnijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, aizvadot izbraukuma spēli pret FK Liepāja.

Pirmajā puslaikā kopumā bija novērojama līdzīga cīņa, taču vienīgos vārtus guva liepājnieki, kad 32. minūtē precīzi sita Ukpa.

Otrā puslaika sākumā Dodo realizēja 11 metru soda sitienu, panākot mājiniekiem 2 vārtu pārsvaru, bet mettiešiem atspēlēšanās vairs neizdevās.

Zaudējums Liepājā ar 0:2.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Pirmkārt, ļoti gribētos pateikties METTAs faniem, mūsu Ultrām, kas atrada iespēju atbraukt uz Liepāju. Ultras neizlaiž nevienu spēli, un katru reizi ir atbalstīt savu komandu, turklāt vēl pakārtojas tam, ka visu laiku mainās spēļu kalendārs. Par spēli - kopumā man patika spēle, bet ļoti nepatīk rezultāts. Joprojām nespējam gūt vārtus un nespējam izcīnīt punktus - tas sāpina gan komandu, gan visu klubu. Bet virzīsimies tālāk uz priekšu un centīsimies kaut ko darīt lietas labā. Komandai teicu, ka pirmā puslaika pirmā daļa un otrā puslaika otrā daļa, kad daļēji gājām uz risku, iepriecināja. Tas parāda, ka komandai iekšā ir raksturs, kas noderēs turpmākajām spēlēm.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris

Pilnu preses konferenci skaties (mūsu galvenā trenera komentāru skaties līdz 3:35):