Projekti

Futbola skola „Metta” ir aktīva Latvijas futbola dalībniece un par savu pienākumu uzskata futbola popularizēšanu un šī sporta veida prestiža celšanu. Lai futbols arī Latvijā kļūtu par sporta karali, FS Metta veic vairākas aktivitātes:

Ziķeris

Projekts „ZIĶERIS” ir vērsts uz pirmsskolas izglītības bērniem no 4 – 7 gadu vecumam. Tā mērķi ir iepazīstināt un piesaistīt bērnus un to ģimenes futbolam, dot iespēju iesaistīties regulārās futbola nodarbībās un veicināt jaunu futbola laukumu izveidi. Kopš 2013. gada “ZIĶERIS” atbalstītājs ir McDonald’s.

Futbola vēstnesis

Lai audzinātu izpratni par sportu un to, ka sports izglīto, dod prieku un stipru veselību, FS Metta kopā ar McDonald’s viesojas bērnudārzos un vada sporta nodarbības bērniem. Projekta ietvaros bērnudārzi tiek atbalstīti ar sporta inventāru un treneri iesaistās sporta vides uzlabošanā.

Spēlētāju pavadoņi

Būtiski ir veidot saikni starp profesionāliem sportistiem un bērniem. “McDonald’s” un Futbola skola Metta sadarbība ir vērsta uz ilgtermiņa attīstību, galveno uzmanību pievēršot tieši bērniem un jauniešiem, kurus vēlamies iesaistīt futbolā. Tieši “McDonald’s” kreklos tērptie mazie futbolisti izved lielo komandu FK Metta/Latvijas Universitāte uz spēli.

City Cup

City Cup ir Futbola skolas “Metta” radīts futbola turnīrs, kura aizsākumi meklējami Jelgavā. City Cup 2011. gadā pulcēja 54 komandas, bet 2012.gadā turnīrā piedalījās 76 komandas no sešām valstīm. 2016. gada City Cup jau norisinājās Rīgā, vienkopus pulcējot U13 un U14 vecuma janatnes elites līmeņa komandas.

Milan Junior Camp

Kopš 2009. gada sadarbībā ar Futbola skolu “Metta” Rīgā tiek rīkota Itālijas A sērijas kluba “AC Milan” futbola nometne “Milan Junior Camp”. Itāļu treneru vadībā ar pasaules līmeņa apmācības standartiem tiek iepazīstināti gan futbolisti, gan treneri.  Nometnē tiek uzņemti zēni no 6-12 gadu vecumam un tā norisinās katru gadu oktobra pēdējā nedēļā Elektrum olimpiskajā centrā. Vairāk – ŠEIT

Futbola izglītības centrs

To paredzēts izveidot Hanzas vidusskolas futbola laukuma tribīnēm paredzētajā vietā.

Ēkā tiks apvienotas tribīnes ar 1000 skatītāju vietām, plašs ģērbtuvju bloks, fitnesa, fizioterapijas, medicīnas, sportistu izmitināšanas un administrācijas iekštelpas, kā arī kafejnīca.

Centra funkcija būs nodrošināt ar visām nepieciešamajām telpām un iekārtām augsta līmeņa jaunos futbolistus, paredzot izglītošanos caur futbola klasēm un funkcionālo ikdienas uzraudzību.