Viss izšķirsies pēc nedēļas: FK Metta piekāpjas BFC Daugavpils

Ievietots 06.11.22.

Pirmspēdējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 3
BFC Daugavpils

Svētdien, 6. novembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 35. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot BFC Daugavpils.

Spēles rezultātu atklāja viesi – 13. minūtē tika piešķirts 11 metru soda sitiens uz zaļi-balto vārtiem, kuru Lizunovs realizēja (0:1).

Turpinājumā labā sitiena pozīcijās nonāca Puzirevskis un Correa, bet abās situācijās bumba lidoja secen. Tikmēr laukuma otrā pusē reizi komandu paglāba arī Beks.

Arī otrā puslaika sākumā Beks izcēlās ar svarīgu atvairījumu, bet drīz pēc tam divas-trīs iespējas bija FK Metta futbolistiem – te vietā vārtsargs, te stabs.

Tomēr 57. minūtē izdevās panākt savu – pēc stūra sitiena bumba trāpīja pa pārliktni, bet atlēkušo vārtos raidīja Correa (1:1)!

Diemžēl desmit minūtes vēlāk pretinieki tika pēc vēl vienas pendeles, kuru 69, minūtē Lizunovs realizēja vēlreiz (1:2).

Vēl vairāk, 80. minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Yanki, apgrūtinot mājinieku uzdevumu atspēlēties (1:3).

Mettieši gan nepadevās, izskaņā vienus vārtus atgūstot – 88. minūtē no soda laukuma robežām precīzs bija Pūlis (2:3)!

Pēdējā uzbrukumā izcila iespēja bija Puzirevskim, taču pēc izgājiena paglāba Kurakins…

2:3 zaudējums. Viss izšķirsies pēc nedēļas pret SK Super Nova.