Izskaņā spiežam, bet atspēlēties neizdodas - sezonu iesākam ar zaudējumu

Ievietots 16.06.20.

Pirmo spēli 2020. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 2
Spartaks Jūrmala

Otrdien, 16. jūnijā, Optibet Virslīgas čempionāta 1. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Daugavas stadionā uzņemot Spartaks Jūrmala.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, nelielu pārsvaru iegūstot viesiem, kuri tika pie vairākām standartsituācijām. Pēc vienas no tām pirmo reizi spēlē iesaistījās Saulītis, atvairot pretinieku sitienu.

Turpinājumā mettieši veidoja labus uzbrukumus caur flangiem, tomēr piespēles soda laukumā no vārtu priekšas notīrija jūrmalnieku aizsargi. Ass sitiens no 18 metriem padevās Raimondam Krollim, bet tas lidoja nedaudz garām vārtiem.

Kopumā abas komandas spēlēja pozicionāli, epizodiski iniciatīvu pārņemot kā vieniem, tā otriem. Puslaika izskaņā gan Spartaks Jūrmala tika pie bīstama sitiena no 16 metriem – Helmuts teicami bumbu atsita.

Otro puslaiku mettieši iesāka enerģiski, arvien bīstamāk dodoties uz priekšu, līdz 57. minūtē Raimonds Krollis ar fantastisku sitienu no 20 metriem uzreiz no gaisa trāpīja vārtu devītniekā – 1:0!

Diemžēl turpmākajās 15 minūtēs viesi pēc standartsituācijas guva divus vārtus un izvirzījās vadībā – 64. un 71. minūtē soda sitienu no aptuveni 20 metriem realizēja Spartaks Jūrmala kapteinis Belakovičs (1:2).

Spēles noslēdzošajā daļā mettiešiem piederēja liels spiediens – mājinieki pilniem spēkiem devās uz priekšu. Labākā izdevība radās Masanganem, kurš no aptuveni 15 metriem trāpīja pa pārliktni. Ofensīva bija, bet ar to nepietika.