Spēle un rezultāts, kas jāaizmirst: FK Metta piedzīvo zaudējumu pret FK RFS

Ievietots 09.06.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 6
FK RFS

Piektdien, 9. jūnijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 18. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, LNK Sporta parkā uzņemot FK RFS.

Spēles ievadā divreiz zaļi-baltie draudīgi uzbruka pēc standartsituācijām, bet laukuma otrā pusē trīs reizes komandu paglāba arī Ņikita Parfjonovs.

Tomēr 21. minūtē FK RFS izvirzījās vadībā – bumbu labā pozīcijā soda laukumā saņēma Ilič, raidot to zem pārliktņa (0:1).

Līdz puslaika beigām nominālie mājinieki ielaida vēl vienus – 37. minūtē pretinieki sita precīzi no asa ļeņķa (0:2).

Diemžēl otrais puslaiks iesākās neveiksmīgi – divi ātri ielaisti vārti, kam līdz spēles beigām sekoja vēl divi (0:6).

Nepatīkams zaudējums pirms izlašu pārtraukuma.

Ņikita Parfjonovs, Zurab Rukhadze, Oskars Vientiess, Normunds Uldriķis, Gabriels Kirkils, Ousmane Sow, Lūkass Vapne, Daņiils Čiņajevs, Mohamet Lamine Correa, Bruno Melnis, Kristofers Rēķis

Artjoms Puzirevskis, Mikus Vasiļevskis, Tomass Zants, Kārlis Vilnis, Oleksandr Kurtsev