Sezonu noslēdzam ar enerģiskiem uzbrukumiem un uzvaru viesos

Ievietots 16.11.19.

Atbildes spēli par vietu nākamā gada Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

SK Super Nova
1 - 3

Sestdien, 16. novembrī, FK Metta komanda aizvadījusi atbildes pārspēli par vietu 2020. gada Virslīgā, Olainē viesojoties pie SK Super Nova.

Jau no spēles pirmajām minūtēm iniciatīvu pārņēma mettieši, draudīgi uzbrūkot pretinieku vārtiem un centieni tika atalgoti 13. minūtē, kad ar nelielu veiksmes palīdzību precīzi sita Kgotso Masangane – 1:0!

Pēc gūtajiem vārtiem viesi pilnībā kontrolēja spēli un šķietami devās pēc otrajiem vārtiem – lieliskas iespējas bija Dzhamalutdinov, Krollim un Venerandam, bet pietrūka precizitātes sitiena izpildē.

Puslaika izskaņā zaļi-balto spēle nedaudz pajuka un epizodiski uzbrukumi kļuva haotiskāki, līdz 41. minūtē vienā no retajiem SK Super Nova uzbrukumiem vārtus guva Alekss Regža, panākot izlīdzinājumu – 1:1.

Otro puslaiku uzreiz aktīvi iesāka viesi, un savu otro iespēju minūtes laikā izmantoja Vinicius Veneranda – precīzs sitiens no 20 metriem un 2:1!

Spiediens turpinājās, bet izcilās izdevības Raimondam un Tamirlanam vārtu guvumos pārvērst neizdevās, līdz 59. minūtē Rendijs Šibass noslēdza teicamu izspēli – 3:1!

Momentu jūra turpinājās, 66. minūtē pie izcilas izdevības tiekot Dzhamalutdinov, tomēr izniekojot 11 metru soda sitienu.

Lai gan bumbu joprojām vairāk kontrolēja zaļi-baltie, epizodiski bīstamību pēc standartsituācijām radīja mājinieki.

Izskaņā mettieši izveidoja vēl pāris iespējas, bet spēle tā arī noslēdzās ar 3:1 uzvaru un nodrošinātu vietu 2020. gada Optibet Virslīgas čempionātā.