Sezonas izskaņā neizmantojam iespējas un piedzīvojam zaudējumu pret Valmiera FC

Ievietots 31.10.21.

Noslēdzošo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

Valmiera FC
1 - 0

Svētdien, 31. oktobrī, noslēdzošo spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Vidzemes Olimpiskā centra stadionā viesojoties pie Valmiera FC.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, izveidojot arī pirmo bīstamo momentu spēlē, taču Kroļļa sitienu no labas pozīcija atsita Beks.

Tomēr 20. minūtē no vārtu priekšas Raimonds panāca savu un izvirzīja vadībā valmieriešus – 0:1.

Mettieši tikmēr atbildēja ar vairākām standartsituācijām, un turpinājumā viesi arī pārņēma iniciatīvu.

Puslaika izskaņā pēc stūra sitiena no tuvas distances varēja izcelties Vapne, bet sekojošo Zelenkova sitienu atvairīja Matrevics.

Arī otrajā puslaikā FK Metta futbolisti turpināja uzņemto tempu un aktīvi uzbruka, taču neizdevās to pārvērst rezultātā.

Iespējas bija gan Grīnbergam, gan Vapnem, gan Puzirevskim, pretinieku vārtsargs glāba arī pēc Zelenkova sitiena, taču izraut vismaz punktu neizdevās.

Sezonu noslēdzam ar minimālu zaudējumu Valmierā.