Ievietots 21.08.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK RFS
5 - 1

Piektdien, 21. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta 16. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Arkādijas stadionā viesojoties pie citas galvaspilsētas vienības FK RFS.

Spēli veiksmīgāk iesāka FK RFS, jau 2. minūtē izvirzoties vadībā – pēc centrējuma soda laukumā visaugstāk izleca Offors, trāpot vārtu stūrī (0:1).

Pēc gūtajiem vārtiem mājinieki vairāk kontrolēja bumbu, bet mettieši centās atrast uzbrukumā Krollli, kurš izmēģināja tālsitienu, kas lidoja garām.

Puslaika otrajā pusē arvien bīstamāki uzbrukumi padevās pretiniekiem, uzbrukuma smailē vairākas reizes ar galvu uzsita Offors, tomēr sita pāri.

Izskaņā tomēr krita otrie vārti – pēc stūra sitiena Lipuščeks neviena netraucēts panāca divu vārtu pārsvaru pirms pārtraukuma.

Diemžēl otrā puslaika sākums mettiešiem pagalam neizdevās – 50. un 55. minūtē divi ielaistie vārti un 0:4.

Rokas nolaist viesi negrasījās – 65. minūtē pēc Vapnes izpildītās standartsituācijas Krollis ar galvu sita precīzi un vienus vārtus atguva – 1:4!

Līdz spēles beigām temps nedaudz kritās, un abas komandas centās meklēt iespējas vēlvienam vārtu guvumam, ko ar rikošeta palīdzību izdevās izdarīt Ikauniekam (1:5)

Piedzīvojam zaudējumu viesos pret turnīra līderiem.

Helmuts Saulītis, Gabriels Kirkils, Krists Kristers Gulbis, Normunds Uldriķis, Roberts Ķipsts, Oskars Vientiess, Rihards Ozoliņš, Rendijs Šibass, Lūkass Vapne, Emīls Birka, Raimonds Krollis