Pretargumentus atrast neizdodas - FK Metta piedzīvo zaudējumu pret Riga FC

Ievietots 01.11.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Riga FC
5 - 1

Svētdien, 1. novembrī, Optibet Virslīgas čempionāta 24. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Skonto stadionā viesojoties pie Riga FC.

Diemžēl jau pašā spēles sākumā mājinieki izvirzījās vadībā – 4. minūtē pēc saspēles soda laukumā pie brīva sitiena tika Panič, kurš sita nekļūdīgi (0:1).

Pēc gūtajiem vārtiem Riga FC piederēja teritoriāls pārsvars, taču tuvāk puslaika vidum spēle izlīdzinājās, un mettieši veidoja saturīgus pozicionālos uzbrukumus.

Pāris epizodēs pietrūka precizitātes noslēdzošajās darbībās, bet kopumā bīstamāki bija pretinieki – 33. minūtē spēcīgu sitienu atvairīja Jānis Beks.

Otro puslaiku mettieši iesāka ar domu par atspēlēšanos, bet ātri ielaida – 48. minūtē Jānis Beks atsita divus sitienus, bet pēc sekojošā pēc stūra sitiena precīzs bija Miloševič (0:2).

Divdesmit minūtes vēlāk abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – pēc centrējuma Miloševičs guva savus otros vārtus, bet pēc divām minūtēm Krollis ar tālsitienu, kuru skāra pretinieks, vienus vārtus atguva.

Tomēr tuvāk viesi nepiekļuva – 79. minūtē viesi guva arī ceturtos vārtus. Pēc ielaistajiem vārtiem mettieši centās izmantot brīvās zonas un gūt savus otros, bet pēc kļūdas aizsardzībā ielaida piektos.

Otrajā puslaikā ielaižam četrus vārtus un piedzīvojam zaudējumu pret Riga FC.

Jānis Beks, Roberts Ķipsts, Daniels Fedorovičs, Lukman Zakari, Emīls Birka, Iļja Korotkovs, Oskars Vientiess, Rihards Ozoliņš, Kgotso Masangane, Matīss Zēģele, Raimonds Krollis