Pirmajā spēlē pēc ilgāka pārtraukuma piekāpjamies Riga FC futbolistiem

Ievietots 04.06.20.

Pirmo spēli pēc 3 mēnešu pārtraukuma aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 4
Riga FC

Ceturtdien, 4. jūnijā, mūsu Meistarkomanda devās uz Pērnavu, aizvadot pārbaudes spēli pret pēdējo divu gadu Latvijas čempioni Riga FC.

Spēli aktīvāk iesāka Riga FC futbolisti, vairāk kontrolējot bumbu un pirmajās minūtēs uzbrūkot vārtiem no dažādām distancēm – divās epizodēs teicami vārtos nospēlēja Helmuts Saulītis.

Pārvarēdami pretinieku augsto presingu, puslaika vidū mettieši tika pie divām labām iespējām – Kayembes sitienu no soda laukuma robežas tvēra Ozols, bet nedaudz vēlāk vārtsargs neitralizēja arī Danilo izgājienu 1 pret 1.

Puslaika otrajā pusē teritoriāls pārsvars joprojām piederēja Latvijas čempionvienībai, un 44. minūtē pretinieki arī atklāja spēles rezultātu – vārtu priekšā veiksmīgākais bija Nkololo (0:1).

Otrajā puslaikā FK Metta nomainīja desmit spēlētājus, un vecākais futbolists laukumā bija 21 gadus vecais Franklin Joseph.

Arī spēles otro nogriezni aktīvāk iesāka Riga FC – vienā no epizodēm pēc rikošeta lielisku reakciju vārtos nodemonstrēja Beks.

Puslaika vidū īsā laikā Žaldovskis izveidoja divas lieliskas iespējas – pirmajā Vapnem neizdevās trāpīt no vārtu priekšas, bet otrajā Ričards no 12 metriem sita nedaudz garām.

Izšķirošas bija 70. – 79. minūte, kad pretinieki guva trīs bezatbildes vārtus. Mettiešu gados jaunais sastāvs centās spēlēt bezbailīgi, tomēr pirmo spēli pēc pārtraukuma noslēdzam ar zaudējumu 0:4.