Pēc izlašu pārtraukuma nedēļu noslēgsim ar spēli pret Valmiera FC

Ievietots 10.09.20.

Pēc izlašu pārtraukuma kārtējo Virslīgas čempionāta spēli aizvadīs FK Metta komanda.

Valmiera FC
1 - 0

Svētdien, 13. septembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīs 2. apļa noslēdzošo spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Vidzemes Olimpiskajā centrā viesojotie pie Valmiera FC.

Valmierieši šobrīd ar 31 izcīnīto punktu ierindojas 3. vietā, bet mettieši ar 15 punktiem atrodas 8. pozīcijā.

Savstarpējo spēļu vēsture:

• Abas komandas šosezon savā starpā tikās 9. kārtas spēlē Daugavas stadionā, kad aizraujošā galotnē tika izspēlēts neizšķirts 2:2.
  • FK Metta un Valmiera FC ir aizvadījušas 18 oficiālās spēles 1. līgas, Virslīgas, Latvijas kausa un pārspēļu ietvaros.
  • Kopējā bilance šajās spēlēs ir par labu FK Metta: 10 uzvaras, 7 neizšķirti un 1 zaudējums.
  • Virslīgas čempionātā mettieši ir izcīnījuši 3 uzvaras, 5 reizes komandas cīnījušās neizšķirti, bet vienreiz pārāki bijuši Valmiera FC futbolisti.

Interesanti fakti par aizvadīto kārtu un līdzšinējo sezonu:

• Spēlē pret FK Ventspils ļoti sekmīgi divcīņās darbojās Roberts Ķipsts, kurš uzvarēja 78% procentos gadījumu.
  • Aizvadītajā kārtā pirmo rezultatīvo piespēli kluba rindās izdarīja Alban Kadriu, kurš izveda Raimondu Krolli labā pozīcijā.
  • Visvairāk atslēgas spēles starp abām komandām izdarīja Lūkass Vapne, kurš no 4 atslēgas piespēlēm bija precīzs 50% gadījumos.
  • Raimonds Krollis pēc 17. aizvadītajām kārtām ir 6. vietā rādītājā vārti + piespēles (Raimondam 8 vārti un 3 rezultatīvas piespēles).
  • 16 spēles aizvadījušais Franklin Joseph ir otrajā vietā līgā aizsardzības divcīņās, kopā uzvarot 136 divcīņās jeb 67% gadījumos.

Izlašu pārtraukumā uz dažādām Latvijas valstsvienībām tika izsaukti 10 FK Metta futbolisti, kas nu jau atgriezušies kluba rīcībā.

Jāatzīmē, ka spēlē pret Valmiera FC sakrāto brīdinājumu dēļ diemžēl piedalīties nevarēs Raimonds Krollis.

Tāpat ceram, ka pēc ilgāka laika pēc gūtajiem savainojumiem ierindā atgriezīsies vairāki futbolisti.

Šobrīd no 6. līdz 9. vietai komandas ir sarindojušās ļoti blīvi – svarīga spēle par trim punktiem un pacelšanos turnīra tabulā!

Novēlam veiksmi mūsu Meistarkomandai izbraukuma spēlē!