Pēc izlaša pārtraukuma Skonto stadionā viesosimies pie Latvijas čempionvienības

Ievietots 11.09.19.

Nedēļas nogalē kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta komanda.

Riga FC
5 - 0

Sestdien, 14. septembrī, Skonto stadionā savu kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta komanda, viesojoties pie citas Rīgas komandas un Latvijas čempiones Riga FC.

Abas komandas savā starpā šosezon līgas ietvaros tikušās trīs reizes – divreiz otrajā puslaikā ar 2:1 uzvaru izrāva Riga FC, bet reizi pretinieki bija pārāki ar 4:0.

Turnīra tabulā zaļi-baltie ar 23 punktiem ieņem 9. pozīciju, kamēr Riga FC ar 23 spēlēs izcīnītajiem 50 punktiem ir turnīra līdervienība.

Tikmēr vairāki mettieši izlašu pārtraukumā aizvadīja izlašu spēles Latvijas U-19 un U-21, kā arī Dienvidāfrikas U-23 valstsvienībās, klubu rindās atgriežoties salīdzinoši labā noskaņojumā.

Jāatzīmē, ka spēlē pret Riga FC sakrāto brīdinājumu dēļ spēli nāksies izlaist Tamirlanam Dzhamaltudinovam.

Pēc izlašu pārtraukuma turpinām cīņu Virslīgā ar spēcīgu pretinieku – neatkarīgi no apstākļiem dodamies tikai uz priekšu pēc uzvaras!

Nāc un atbalsti savu komandu Skonto stadionā!