Pārceltajā spēlē Daugavas stadionā uzņemsim Latvijas čempionvienību Riga FC

Ievietots 24.08.20.

Kārtējo spēli šosezon aizvadīs FK Metta komanda.

0 - 3
Riga FC

Atgriežamies Daugavas stadionā – nedēļas vidū uzņemsim divkārtējos Latvijas čempionus.

Trešdien, 26. augustā, pārcelto Optibet Virslīgas čempionāta 15. kārtas spēli aizvadīs FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot citu galvaspilsētas klubu Riga FC.

Pirmajā savstarpējā spēlē Skonto stadionā, pretiniekiem gūstot vārtus abu puslaiku izskaņā, mettieši piedzīvoja zaudējumu ar 0:2.

Turnīra tabulā zaļi-baltie joprojām ieņem 7. vietu ar 15 izcīnītajiem punktiem, bet Riga FC ir turnīra līderi ar 42 punktiem.

Komandu spēle bija paredzēta 15. augustā, bet Latvijas čempionvienības starta Eirokausos dēļ tā tika pārcelta uz vēlāku laiku.

Aizvadītā spēle faktos un skaitļos:

• Iepriekšējā spēlē pret FK RFS mettieši sākumsastāvā sūtīja 11 pašmāju futbolistus, kas šosezon visā Virslīgā tika novērots pirmo reizi.
  • Tāpat aizvadītajā spēlē jau no spēles pirmajām minūtēm laukumā devās uzreiz septiņi FS Metta akadēmijas audzēkņi, kas ir sezonas rekords.
  • Rezultatīvi turpina spēlēt Raimonds Krollis, kurš piektdien guva savus 7. vārtus šosezon, ielaužoties starp Top 6 sezonas bombardieriem.
  • Rezultatīvu piespēli otro spēli pēc kārtas izdarīja 16 gadus vecais Lūkass Vapne, pēc standartsituācijas precīzi piespēlējot Krollim soda laukumā.
  • Aizsardzības darbībās nepiekāpību turpina demonstrēt Gabriels Kirkils, kurš aizvadītajā spēlē uzvarēja 14 no 22 divcīņām, turklāt veica 8 precīzus izklupienus.
  • Spēle pret FK RFS bija jubilejas 250. Meistarkomandas spēle Virslīgā, kā arī kapteiņa Krista Kristera Gulbja 50. spēle FK Metta kreklā.

Daugavas stadionā līdzjutēji ir laipni gaidīti tribīnēs, taču lūdzam ievērot noteikto divu metru distanci!

Šajā spēlē līdzjutējiem būs pieejama arī Ciemakukuļa konditorijas bufete, bet puslaika pārtraukumā – ierastais pica LuLū prognožu konkurss.

Ieejas maksa uz METTAs mājas spēli:

Trešdienas vakarā sagaidāms aizraujošs futbols pret spēcīgu pretinieku. Ceram uz Tavu atbalstu – dosimies cīņā kopā!

Ja netiec klātienē, tad spēles translāciju iespējams vērot arī sportacentrs.com portālā un Sportacentrs TV kanālā.

Nāc un atbalsti savu komandu Daugavas stadionā!