Otro apli noslēdzam ar minimālu zaudējumu pret Valmiera FC

Ievietots 13.09.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Valmiera FC
1 - 0

Svētdien, 13. septembrī, Optibet Virslīgas čempionāta 18. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Vidzemes Olimpiskajā centrā viesojoties pie Valmiera FC.

Spēles sākumā abas komandas apmainījās ar pusmomentiem – Kārkliņa sitienu tvēra Saulītis, bet pēc stūra sitiena mājinieki pat divreiz nobloķēja mettiešu sitienus.

Turpinājumā neliels pārsvars piederēja valmieriešiem, kuri vairāk kontrolēja bumbu un biežāk nonāca sitiena pozīcijā, taču īsti vārtu rāmī netrāpīja.

Tikmēr viesi vairākas reizes labi veica pārejas uzbrukumā un caur flangiem izveidoja labus uzbrukumus, tomēr noslēgumā pietrūka bīstama sitiena.

Puslaika izskaņu komandas aizvadīja līdzīgā cīņā, meklējot iespējas vārtu priekšā pēc piespēles soda laukumā, tomēr pirmās 45 minūtes noslēdzās bez vārtu guvuma.

Diemžēl 50. minūtē Valmiera FC izvirzījās vadībā – pēc ātras soda sitiena izpildes valmierieši ātri nonāca soda laukumā, kur precīzākais bija Gueye (0:1).

Uzreiz pēc ielaistajiem vārtiem viesi aktivizējās – Kadriu sitienu nobloķēja aizsargs, bet Birkas tālsitienu atsita vārtsargs.

Tuvojoties spēles beigām zaļi-baltie ieguva teritoriālu pārsvaru un izveidoja teicamu momentu – Šibass centrēja no labās puses, bet Ozoliņš ar galvu sita nedaudz garām…

Izskaņā FK Metta futbolisti centās izraut vismaz neizšķirtu, kas šoreiz neizdevās. 0:1 zaudējums otrā apļa noslēgumā.

Helmuts Saulītis, Emīls Birka, Krists Kristers Gulbis, Franklin Joseph, Roberts Ķipsts, Iļja Korotkovs, Rihards Ozoliņš, Rendijs Šibass, Alban Kadriu, Lūkass Vapne, Sylvin Kayembe