Ievietots 09.09.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadīs FK Metta komanda.

0 - 3
FK Liepāja

Svētdien, 12. septembrī, Optibet Virslīgas čempionāta 4. apli uzsāks FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Liepāja.

Savstarpējo spēļu vēsture (ieskaitot FK Liepāja priekšteci FK Liepājas Metalurgs):

• Gaidāmā spēle būs 38. tikšanās reizes starp abām komandām – visas spēles aizvadītas Virslīgas čempionātā (8 uzvaras ir mettiešiem, bet vienreiz spēle noslēgusies neizšķirti).
  • Šosezon visās trīs savstarpējās cīņās pārāki bija liepājnieki (4:1; 3:0; 2:0).
  • 2012. gada 6. maijā FS Metta/LU komandu pirmajā savstarpējā spēlē ar 4:1 uzvarēja FK Liepājas Metalurgs un izcīnīja savu pirmo uzvaru Virslīgā.
  • FK Metta uzvaru pret Liepājas komandu ir svinējusi četros dažādos stadionos – Rīgas 49. vidusskolas laukumā (divreiz 2012. gadā), Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā (2016. gadā), Liepājas stadionā “Daugava” (četrreiz no 2016. līdz 2018. gadam), Rīgas stadionā “Daugava” (2020. gadā).
  • Šobrīd FK Liepāja ar 38 punktiem ierindojas 4. vietā, kamēr zaļi-baltie ar 18 punktiem ir 7. pozīcijā.

Pretinieku spēlētāji, kuriem pievērst uzmanību:

Uz Latvijas izlases jūnija spēlēm tika izsaukti pieci FK Liepāja spēlētāji – Krišs Kārkliņš, Dāvis Ikaunieks un Mārtiņš Ķigurs.

Vienīgais no FK Liepāja futbolistiem, kurš devās laukumā izlases rindās bija Krišs Kārkliņš, uz maiņu dodoties laukumā pret Gibraltāru un aizvadot 70 minūtes spēlē pret Norvēģiju.

No leģionāriem jāizceļ Dodo, kurš ir aizvadītās sezonas rezultatīvākais Virslīgas spēlētājs, turklāt šogad ir izpelnījies Liepājas komandas kapteiņa lomu.

Top 3 lielākais spēles laiks ir ilggadējam aizsargam Seydina Keita (gūti arī 3 vārti), Melnkalnes izlases aizsargam Marko Simič, kā arī baltkrievu pussargam Yauheni Biarozkin.

Fakti un statistika par aizvadīto kārtu un līdzšinējo sezonu:

• Pēdējo spēli mettieši aizvadīja gandrīz pirms mēneša – 16. augustā zaļi-baltie piedzīvoja zaudējumu ar 0:4 pret Valmiera FC.
  • Šajā spēlē FK Metta izgāza spēles pirmo puslaiku, visus četrus vārtus ielaižot pirmajās 45 minūtēs.
  • Abas komandas izdarīja daudz sitienus – FK Metta futbolisti 24 reizes uzbruka vārtiem (5 sitieni rāmī), bet viesi veica 19 sitienus (6 sitieni rāmī).
  • Kārtējo reizi augsts uzvarēto divcīņu procents bija Musah Baba – ganietis uzvarēja 15 no 19 divcīņām (79%).
  • Pie liela darba apjoma labu piespēļu precizitāti uzrādīja Emīls Birka. Limbažnieks izdarīja precīzas 48 no 56 piespēlēm (86%).
  • 18 gadus vecais Lūkass Vapne kopumā ir iesaistījies 15 zaļi-balto vārtu guvumos.

Par ieeju stadionā:

Spēle notiks ar skatītājiem pēc valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanai.

Biļetes varēs iegādāties pie ieejas stadionā vai internetā ŠEIT

Tāpat spēli varēs redzēt Sportacentrs.com portālā un TV kanālā.

Pēc ilgāka pārtraukuma atgriežamies Daugavas stadionā – centīsimies iepriecināt savus līdzjutējus ar uzvaru!

Novēlam mūsu Meistarkomandai veiksmīgu mājas spēli!