No Jūrmalas punktus pārvest neizdodas - piedzīvojam zaudējumu pret Spartaks Jūrmala

Ievietots 26.07.20.

Desmito spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Spartaks Jūrmala
2 - 0

Svētdien, 26. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta 10. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Slokas stadionā viesojoties pie Spartaks Jūrmala.

Pirmās divdesmit minūtes tika aizvadītas bez bīstamiem momentiem, bet bumbu nedaudz vairāk kontrolēja Spartaks Jūrmala futbolisti.

Rezultāts tika atklāts 31. minūtē, kad pretuzbrukumā Nvaorisa apspēlēja mettiešu aizsargus un noķēra Saulīti pretkustībā, izvirzot mājiniekus vadībā – 0:1.

Lai gan pēc ielaistajiem vārtiem bumbas kontroli pārņēma viesi – divi trīs bīstami momenti bija tieši jūrmalniekiem. FK Metta atbildēja ar piespēlēm gar vārtiem un Ozoliņa tālsitienu – vietā bija Ošs.

Otrā puslaika sākumā mettieši saņēma aukstu dušu – 49. minūtē pēc Jerjomenko tālsitiena pēc pamatīga rikošeta bumba mainīja lidojuma virzienu un nonāca Saulīša sargātajos vārtos – 0:2.

Atspēlēšanās uzdevumu pastiprināja Spartaks Jūrmala aizsarga noraidījums spēles 59. minūtē, kas nozīmēja, ka viesi pēdējo pusstundu varēja aizvadīt vairākumā.

Lai gan spēles otrajā pusē FK Metta futbolistiem piederēja pārsvars, un bumba vairākkārt sasniedza pretinieku soda laukumu, izteikti bīstama sitiena nebija, un vārtus gūt tā arī neizdevās.

Otro apli ievadām ar zaudējumu Jūrmalā ar 0:2.