No izbraukuma atgriežamies ar punktu: FK Metta cīnās neizšķirti pret Valmiera FC

Ievietots 31.05.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Valmiera FC
1 - 1

Trešdien, 31. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 16. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Jāņa Daliņa stadionā viesojoties pie Valmiera FC.

Pirmais puslaiks tika aizvadīts ļoti līdzvērtīgā cīņā, kur bumbu pārmaiņus kontrolēja abas komandas, kā arī abas izveidoja vairākas iespējas.

Gan FK Metta, gan Valmiera FC izdarīja vairākus sitienus pa pretinieka vārtiem: mettiešiem pamanāmākais bija Vapne, kurš izcēlās ar trim bīstamiem sitieniem, bet pēc Fjodorova soda sitiena glāba vārtsargs.

Otrā puslaika sākumā bumba ātri mainīja laukuma puses, un komandas apmainījās ar vārtu guvumiem.

56. minūtē pēc Vapnes piespēles no asa leņķa iesita Mohamet Lamine Correa, bet sešas minūtes vēlāk mājinieki no vārtu priekšas rezultātu izlīdzināja (1:1).

66. minūtē soda laukumā tika nogāzts Puzirevskis, tomēr sekojošo 11 metru soda sitienu Vapnes izpildījumā atvairīja vārtsargs.

Spēles noslēdzošajā daļā ar bumbu vairāk bija pretinieki, tomēr bīstamu momentu šajā spēlē vairs nebija.