Neveiksmīgs otrā puslaika sākums un zaudējums pret Riga FC

Ievietots 26.08.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 3
Riga FC

Trešdien, 26. augustā, pārcelto Optibet Virslīgas čempionāta 15. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Daugavas stadionā uzņemot citu Rīgas klubu Riga FC.

Spēles sākumā mettieši nekautrējās doties uzbrukumā, taču drīz vien bumbas kontroli pārņēma viesi.

Riga FC izveidoja divus bīstamus momentus – pirmajā no tuvas distances paglāba Beks, bet otrajā reizē – vārtu stabs.

Arī mājinieki tika pie potenciāli labām iespējām – Kadriu netrāpīja no 20 metriem, bet Puzirevska rāvienus soda laukumā apturēja pretinieku aizsargi.

Noslēdzošajā daļā Riga FC joprojām piederēja teritoriāls pārsvars, izskaņā bīstami uzsita Hora, taču puslaiks noslēdzās bez gūtajiem vārtiem.

Diemžēl otrā puslaika sākums līdzinājās murgam – 10 minūšu laikā pretinieki guva trīs vārtus, atstājot zaļi-baltos iedzinējos ar 0:3.

Turpinājumā spēles temps kritās – bumbu vairāk kontrolēja viesi, bet izteikti bīstamu momentu laukumā nebija.

Izskaņā pretinieki paspēja trāpīt pa pārliktni, divreiz teicamās pozīcijās nonāca Puzirevskis, tomēr abās reizēs uzsita virsū Ozolam.

Turnīra līderiem atņemt punktus neizdodas.

Helmuts Saulītis, Gabriels Kirkils, Krists Kristers Gulbis, Franklin Joseph, Roberts Ķipsts, Benson Fazili, Rihards Ozoliņš, Rendijs Šibass, Alban Kadriu, Emīls Birka, Artjoms Puzirevskis