Kārtējo spēli šosezon aizvadīs FK Metta komanda.

2 - 0
FK Tukums 2000/Telms

Bez ilgiem pārdomu brīžiem – FK Metta uzņems FK Tukums 2000/TSS.

Otrdien, 11. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta 14. kārtas spēli aizvadīs FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Tukums 2000/TSS.

Savstarpējo spēļu vēsture:

• Šosezon abas komandas tikās 5. kārtā, kad Tukumā mettieši guva trīs vārtus pirmajā puslaikā un beigās svinēja uzvaru ar 3:1.
  • 3. jūlija spēle bija abu komandu pirmā savstarpējā spēle kopš 2011. gada zelta sezonas 1. līgas čempionātā.
  • Komandas pirmo reizi tikās 2007. gadā Latvijas kausa 1/8 finālā, kurā 3:0 uzvaru svinēja mettieši.
  • Kopumā FK Metta un FK Tukums 2000/TSS tikušās 13 reizes – 9 uzvaras izcīnījuši rīdzinieki.

Turnīra tabulā šobrīd zaļi-baltie ieņem 8. vietu ar 12 izcīnītajiem punktiem, bet tukumnieki ar 4 punktiem ir 10. vietā.

12. kārtā abas komandas piedzīvoja zaudējumus – FK Metta ar 1:4 piekāpās BFC Daugavpils, kamēr FK Tukums 2000/TSS izlaida pārsvaru un ar 2:3 zaudēja Valmiera FC.

Aizvadītā kārta faktos un skaitļos:

• Iepriekšējā spēlē pret BFC Daugavpils mettieši sākumsastāvā sūtīja sešus akadēmijas audzēkņus, kas ir šīs sezonas rekords.
  • Uz maiņu devās vēl trīs akadēmijas audzēkņi, tai skaitā debiju piedzīvoja 2003. gadā dzimušais Jegors Novikovs.
  • Jegors Novikovs kļuva par 12. FS Metta akadēmijas sistēmu izgājušo futbolistu Meistarkomandas sastāvā šosezon.

Daugavas stadionā varēs ierasties līdz 1000 līdzjutējiem, ievērojot divu metru distanci. Lūgums spēles skatītājiem ievērot noteikto kārtību!

Šajā spēlē līdzjutējiem būs pieejama arī Ciemakukuļa konditorijas bufete un alus Labietis, bet puslaika pārtraukumā – ierastais pica LuLū prognožu konkurss.

Ieejas maksa uz METTAs mājas spēli:

Svarīgā cīņā vēlamies iepriecināt mūsu līdzjutējus un kopīgiem spēkiem izcīnīt uzvaru!

Ja netiec klātienē, tad spēles translāciju iespējams vērot arī sportacentrs.com portālā un optibetvirslīga.lv mājaslapā.

Nāc un atbalsti savu komandu Daugavas stadionā!