Lai atspēlētos nedaudz pietrūkst - 1:2 pret FK Liepāja

Ievietots 21.05.19.

Septīto mājas spēli šosezon aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

1 - 2
FK Liepāja

Otrdien, 21. maijā, Hanzas vidusskolas laukumā savu 14. kārtas spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, savā laukumā uzņemot viesus no Kurzemes – FK Liepāja.

Jau pašā spēles sākumā uzbrukumam labi pieslēdzās Emīls Birka, izgāja vienatnē pret vārtsargu, tomēr izcilo iespēju vārtu guvumā pārvērst neizdevās – teicami nospēlēja Raļkevičs.

Šķita, ka mettieši pārņēmuši iniciatīvu laukumā, līdz 11. minūtē pēc kļūdas aizsardzībā uzreiz no gaisa bumbu vārtos raidīja Ikaunieks – 0:1. Lai arī pēc vārtu guvuma nedaudz aktīvāki bija liepājnieki, mājinieki drīzumā pārņēma spēles kontroli un meklēja iespējas uzbrukumos.

30. minūtē pēc Šibasa sitiena un neliela rikošeta bumba lidoja nedaudz garām vārtu stabam, bet minūti vēlāk viesi rezultātu dubultoja – netverams sitiens padevās Hilario – 0:2.

Puslaika izskaņā FK Metta metās atspēlēties un arvien bīstamāk uzbruka – vienā epizodē Lagūns ar galvu sita nedaudz garām, bet otrā Masanganes sitienu ar pūlēm atsita vārtsargs.

Otro puslaiku ar lielu pārsvaru bumbas kontrolē iesāka mājinieki, un tika pie teicamas iespējas – 60. minūtē Birka izlauzās vienatnē pret vārtsargu, sekoja sitiens no gaisa, bet atkal vietā Raļkevičs.

Tomēr 67. minūtē bezspēcīgs bija arī viņš – teicams sitiens no 20 metriem padevās Raimondam Krollim, samazinot rezultāta starpību (1:2)! Tikmēr desmit minūtes vēlāk pēc viesu sitiena ar galvu komandu nācās glābt jau Dāvim Ošam.

Spēles izskaņā liepājnieki daudz pārkāpa noteikumus, pie pēdējiem diviem stūra sitieniem pieslēdzās arī Dāvis Ošs – virpuli savērpt soda laukumā izdevās, tomēr izlīdzināt rezultātu gan nē. Zaudējums ar 1:2.