Izglābties neizdodas - piedzīvojam zaudējumu Daugavpilī

Ievietots 29.06.20.

Ceturto spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Daugavpils FS
4 - 2

Pirmdien, 29. jūnijā, Optibet Virslīgas čempionāta 4. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Daugavpils stadionā “Celtnieks” viesojoties pie BFC Daugavpils.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, abām komandām taustoties un līdz bīstamiem momentiem nenonākot.

Tomēr notikumi laukumā mainījās ļoti ātri – 15. un 17. minūtē mājinieki guva divus vārtus, un rezultāts kļuva 0:2.

Pēc ielaistajiem vārtiem mettieši nevarēja atrast pavedienu uzbrukumā, turklāt 33. minūtē iekrita vēlreiz, rezultātam kļūstot pavisam nepatīkamam – 0:3.

Uzreiz nākamajā minūtē Masangane tika nogāzts ar pēdējās cerības sodu – sarkanā kartīte pretiniekam un 11 metru soda sitiens, kuru precīzi realizēja Raimonds Krollis.

Spēle vairākumā ļāva uzspiest puslaika izskaņā, taču vārtus gūt neizdevās. Vēl nesekmīgāk – pēc pārtraukuma uzreiz pēc stūra sitiena daugavpilieši guva 4. vārtus.

Ilgu laiku FK Metta kontrolēja bumbu, bet nespēja radīt bīstamību pretinieka soda laukuma tuvumā, turklāt pretinieki mazākumā aizsargājās nevainojumi.

Cerības uz atspēlēšanos parādījās 78. minūtē, kad uzbrukumi jau bija kļuvuši asāki un pēc Birkas piespēles gar vārtiem otro reizi precīzs bija Krollis – 2:4.

Laiks, lai atspēlētos, bija, parādījās iespējas pēc standartsituācijām un piespēlēm no flangiem, tomēr šajā spēlē izglābties neizdevās. Zaudējums ar 2:4.