Ģirts Mihelsons: "Padarītais darbs nekur nepazudīs!"

Ievietots 31.08.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 0
Daugavpils FS

Piektdien, 30. augustā, savu kārtējo spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot BFC Daugavpils.

Spēles pirmajā puslaikā 11 metru soda sitienu nerealizēja daugavpilieši, un neliels pārsvars piederēja mājiniekiem. Rezultātu komandām gan atklāt neizdevās.

Otrajā puslaikā Tamirlan Dzhamalutdinov savu 11 metru soda sitiena epizodi realizēja, pēdējā minūtē lieliski sitienu atvairīja Ošs, un mettieši svinēja uzvaru ar 1:0!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas ģenerālsekretāra Ģirta Mihelsona komentāru:

Par gatavošanos: šonedēļ kā ierasts gatavojāmies Upesciemā uz dabīgā laukuma, īpaši šai spēlei apstākļus nemainījām. Uzskatām, ka svarīgāk spēlētāja attīstībai ir gatavoties uz dabīgajiem laukumiem. Pārņem nostalģija šajā brīnišķīgajā Hanzas vidusskolas laukumā - kad atnācām, pat šķita, ka esam nedaudz noilgojušies pēc tā. Kaut kas tomēr šajā laukumā ir šarmants, un tas palīdzēja uzvarēt spēli. Sava ierastā kārtība, savi līdzjutēji. Kas attiecas uz komandas darbībām, es jau iepriekšējā spēlē teicu, ka padarītais darbs nekur nepazudīs. Šobrīd mūsu galvenais treneris Andris Riherts jūtas jau labāk, un šodien vēroja spēli TV ekrānā un deva nozīmīgus padomus. Šodien, manuprāt, kolektīvi labi aizvadījām spēli, lai arī sākumā nešķita, ka kontrolēsim spēli vai izlīdīsim no haosa pirmajās minūtēs. Izdevās nomierināties pēc pretinieka nerealizētā 11 metru soda sitiena un jau pārņemt spēli rokās. Lai arī rezultāts ir minimāls, uzskatu, ka spēli aizvadījām cienīgi. Man šķiet, ka komanda nobriest, jūt momentus, kad uzbrukt un kad kontrolēt spēli. Iepriekš šis ir bijis atslēgas moments, kur mēs zaudējam vārtus un līdz ar to punktus spēles nogriežņos, kur tam nevajadzētu būt. Tas ir šobrīd spēlētāju nopelns, ka viņi nobriest šādām epizodēm un jūt balansu. Paldies spēlētājiem, paldies atbalstītājiem - klubam šobrīd šī svarīga uzvara no tabulas viedokļa!Ģirts MihelsonsFK Metta ģenerālsekretārs