FS Metta svarīgā cīņā piedzīvo zaudējumu pret SK Super Nova/RTU

Ievietots 29.08.21.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda (Foto: LFF).

SK Super Nova
3 - 2

Svētdien, 29. augustā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, RTU stadionā viesojoties pie SK Super Nova/RTU.

Pirms gaidāmās spēles FS Metta futbolistes ar 21 punktu atradās otrajā vietā, kamēr pretinieces bija izcīnījušas par 3 punktiem mazāk un ierindojās 3. pozīcijā.

Abas komandas savstarpējās spēlēs līgas ietvaros uzvaras dalīja uz pusēm – reizi ar 2:1 pārākas bija SK Super Nova futbolistes, bet otrajā duelī ar 1:0 uzvaru izcīnīja FS Metta.

Jau no spēles sākumā mettietes labi kontrolēja bumbu, taču ļoti īsā laikā nonāca iedzinējos ar divu vārtu pārsvaru – 12. un 15. minūtē SK Super Nova izmantoja savas iespējas un panāca 2:0.

Zaļi-baltās neapjuka un tikpat ātri atguva līdzsvaru – vispirms 19. minūtē Vasilisa Sadikova sita precīzi no vārtu priekšas, bet divas minūtes vēlāk teicami piespēlēja Katrīnai Daņilovai, kura panāca izlīdzinājumu (2:2)!

Pēc atraktīvā un vārtiem bagātā puslaika ievada turpinājumā vārti vairs pirmajās 45 minūtēs netika gūti – kopumā neliels pārsvars piederēja FS Metta futbolistēm.

Diemžēl otrais puslaiks iesākās ar aukstu dušu – 47. minūtē ātrā uzbrukumā izgājienu vienatnē pret vārtsardzi izmantoja pretinieču uzbrucēja, atgūstot vadību mājiniecēm (2:3).

Viesu futbolistes metās atspēlēties, turklāt Liene Vāciete veica vairākas spēlētāju maiņas, lai ieviestu korekcijas komandas spēlē.

Mettietes vairāk kontrolēja bumbu, kamēr pretinieces nereti aizskrēja bīstamos pretuzbrukumos. Izskaņā teritoriālu pārsvaru pārvērst rezultātā neizdevās, kas liedza izcīnīt punktus viesos.

2:3 zaudējums svarīgā cīņā.