FS Metta sieviešu komandas Latvijas Kausa ceļš noslēdzas pusfinālā

Ievietots 29.08.19.

Latvijas Kausa izcīņas pusfināla spēli aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

Rīgas Futbola skola
2 - 0

Trešdien, 28. augustā, Latvijas Kausa 1/2 fināla spēli aizvadījusi FS Metta komanda, Arkādijas stadionā tiekoties pret vairākkārtējo Latvijas čempioni – Rīgas Futbola skolu.

Latvijas Kausa 1/4 finālā mettietes ar 5:1 viesos pārspēja Rēzeknes BJSS, kamēr Rīgas FS ar 7:0 pārspēja SK Super Nova futbolistes.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieces, jau 3. minūtē ar precīzu sitienu no soda laukuma robežām atklājot spēles rezultātu – 0:1.

Pēc ielaistajiem vārtiem mettietes izveidoja vairākus labu uzbrukumus, nonākot sitiena pozīcijā pretinieču soda laukumā, tomēr pietrūka precīza noslēdzošā sitiena.

Abas komandas aizvadīja tiešām kvalitatīvu pirmo puslaiku, veidojot pozicionālu spēli un brīžiem apdraudot pretspēlētāju vārtus.

Izcila iespēja izlīdzināt rezultātu 45. minūtē pēc Fjodorovas piespēles bija Lubiņai, tomēr izgājienā vienatnē pret vārtsardzi Ibragimova bija sekmīgāka.

Aktīvi iesākot otro puslaiku, 54. minūtē lielisku momentu pēc individuālā reida izveidoja Fjodorova, bet soda laukumā norāvās sitiens no aptuveni 10  metriem.

Diemžēl Rīgas FS futbolistes 69. minūtē ar fantastisku tālsitienu rezultāta starpību dubultoja, apgrūtinot zaļi-balto uzdevumu – 0:2.

Dodoties uz priekšu, desmit minūtes vēlāk par sitienu no distances izšķīrās Vainere, tomēr vārtsardze bumbu tvēra – mettietēm pietrūka laika, lai panāktu neizšķirtu šajā spēlē.

FS Metta sieviešu komandai lieliskā FS Metta līdzjutēju radītā atmosfērā līdz Latvijas Kausa finālam pietrūka nedaudz. Galvas augšā un turpinām cīņu par Top 3 pozīcijām SFL turnīrā!