FS Metta sieviešu komanda sezonu iesāk ar uzvaru pret SK Super Nova/RTU

Ievietots 24.04.22.

Pirmo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

2 - 0
SK Super Nova

Svētdien, 24. aprīlī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi 1. kārtas spēli Sieviešu futbola līgā, spēkojoties ar SK Super Nova/RTU.

Spēles iesākumā abas komandas meklēja iespējas pārņemt iniciatīvu, pārmaiņus kontrolējot bumbu.

16. minūtē lielisks uzbrukums padevās mājiniecēm, un pēc teicamas Treimanes piespēles vārtu priekšā precīza bija Katrīna Daņilova (1:0)!

Drīz pēc tam Katrīnai bija vēl viena izdevība, taču no labas pozīcijas sitiens lidoja garām vārtiem.

Otrā puslaika sākumā pēc ātrajiem reidiem divas iespējas jau bija Treimanei, taču abās nedaudz pietrūka sitiena precizitātes.

Tomēr 73. minūtē zaļi-baltās panāca savu – Daņilova tika nogāzta soda laukumā, bet sekojošo 11 metru soda sitienu realizēja Amēlija Lipšāne (2:0)!

Spēles izskaņā Gluščukas sitienu ar galvu atsita pretinieču vārtsardze, un rezultāts vairs nemainījās. 2:0 uzvara sezonas ievadā!