FS Metta sieviešu komanda rezultatīvā cīņā pārspēj Rīgas FS

Ievietots 10.09.22.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

Rīgas Futbola skola
2 - 6

Sestdien, 10. septembrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā, Daugavgrīvas vidusskolas stadionā viesojoties pie Rīgas FS.

Pirms spēles FS Metta turnīra tabulā ieņēma 2. vietu ar 27 izcīnītajiem punktiem, bet Rīgas FS ar 7 punktiem atradās 6. pozīcijā.

Sezonas pirmajā savstarpējā spēlē 3:2 uzvaru izcīnīja zaļi-baltās, bet otrajā spēlē komandas cīnījās neizšķirti 1:1.

Spēli veiksmīgāk iesāka zaļi-baltās, jau 3. minūtē ar precīzu sitienu izceļoties Nellei Treimanei.

Arī nākamajos gūtajos vārtos iesaistījās Nelle Treimane, 29. minūtē raidot bumbu vārtos, taču spēles protokolā tika piefiksēts, ka savos vārtos bumbu raidījusi pretinieču vārtsardze.

Izskaņā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem (FS Metta rindās precīza bija Anastasija Vainere), pārtraukumā ar 3:1 vadību dodoties viesu futbolistēm.

Otrajā puslaikā komandas panāca identisku rezultātu (3:1 par labu FS Metta), un kopsummā mettietes izcīnīja uzvaru ar 6:2.

Spēles otrajā puslaikā zaļi-balto rindās ar precīzu sitienu izcēlās Sofija Gluščuka, Katrīna Daņilova un Amēlija Lipšāne.

Rīgas FS – FS Metta

2:6 (1:3)

Madara Matrevica, Katrīna Garanča, Kristīne Evelīna Lodziņa, Rebeka Sniedzīte, Uma Upīte, Amēlija Lipšāne, Fanija Mežecka, Sofija Gluščuka, Paula Linda Liniņa, Nelle Treimane, Anastasija Vainere

Vasilisa Sadikova, Elīza Paula Sīpola, Katrīna Daņilova, Paula Dzene, Katrīna Augustāne, Una Jēgere, Elija Veilande

Nelle Treimane, Anastasija Vainere, Katrīna Daņilova, Sofija Gluščuka, Amēlija Lipšāne, pretinieces savos vārtos