Ievietots 08.08.21.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda.

3 - 1
FK Auda

Svētdien, 8. augustā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Auda.

Pirms gaidāmās spēles FS Metta futbolistes ar 18 punktiem ieņēma 3. vietu, bet pretinieces ar 1 punktu bija sestajā pozīcijā.

Abu komandu pirmajās divās savstarpējās cīņās ar 2:0 un 1:0 pārākas bija zaļi-baltās.

Jau no spēles pirmajām minūtēm bumbu vairāk kontrolēja mettietes, tomēr lietainajā laikā soda laukuma tuvumā pietrūka precizitātes.

Vadību mājiniecēm izdevās iegūt 23. minūtē, kad pēc pārkāpuma pret Alīnu Šilovu tika nozīmēts 11 metru soda sitienu, kuru pārliecinoši realizēja Amēlija Lipšāne (1:0)!

FK Auda meklēja iespējas pretuzbrukumos un ļoti pašaizliedzīgi, kā arī sekmīgi darbojās aizsardzībā, neļaujot FS Metta futbolistēm ielauzties soda laukumā.

Tomēr neilgi pirms puslaika signāla zaļi-baltās dubultoja pārsvaru – teicama piespēle no labā flanga, un Vasilisa Sadikova no vārtu priekšas sita nevainojami (2:0)!.

Otrais puslaiks iesākās ar “aukstu dušu” – 47. minūtē pretinieces aizskrēja ātrajā uzbrukumā un samazināja rezultāta starpību – 1:2.

Turpinājumā FS Metta futbolistēm bija vairākas lieliskas izdevības, taču lieliski vārtos darbojās FK Auda vārtsardze.

Slidenais vienu vārtu pārsvars lika iespringt, līdz 87. minūtē pēc stūra sitiena vārtus guva Fanija Mežecka, panākot spēles gala rezultātu 3:1!

Uzvara lietū pret FK Auda, kas ļauj punktu izteiksmē panākt otrajā vietā esošo SK Super Nova/RTU, ar ko tiksimies nākamnedēļ jau Latvijas kausa izcīņā.