FS Metta sieviešu komanda mājās piekāpjas SFK Rīga futbolistēm

Ievietots 18.09.22.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

1 - 5
SFK Riga

Svētdien, 18. septembrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot SFK Rīga.

Pirms spēles FS Metta turnīra tabulā ieņēma 2. vietu ar 30 izcīnītajiem punktiem, bet SFK Rīga nokļuva neaizsniedzamā attālumā un ar 43 punktiem priekšlaicīgi nodrošināja čempiontitulu.

Abās sezonas savstarpējās spēlēs minimālu uzvaru ar 1:0 un 2:1 svinēja pretinieces.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieces, vairākas reizes draudīgi tuvojoties pretinieču vārtiem, taču allaž pietrūka precīzas pēdējās darbības.

Tomēr pirmo momentu izmantoja SFK Rīga futbolistes – 12. minūtē piespēle gar vārtiem, un precīzs sitiens vārtu apakšējā stūrī.

Kopumā puslaiks tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā, un abas turnīra augšgala komandas rādīja labu, uzbrūkošu futbolu.

Diemžēl zaļi-baltās puslaika izskaņā ielaida pavisam nevajadzīgus vārtus pēc nesaprašanās aizsardzībā, un nonāca iedzinējos ar 0:2.

Teicami vārtu gūšanas iespējas turpināja izmantot SFK Rīga, puslaika sākumā gūstot vēl vienus vārtus (0:3).

Drīz pēc tam lieliska iespēja vienus vārtus bija Lipšānei, tomēr pēc teicamām individuālajām darbībām izkārtojot vietu soda laukumā, sitiens lidoja garām.

68. minūtē ātrajā uzbrukumā SFK Rīga guva vēl vienus vārtus, panākot jau četru vārtu pārsvaru.

Desmit minūtes vēlāk teicamā pozīcijā vēlreiz izrāvās Lipšāne, tomēr vārtsardze sitienu atvairīja, tomēr pretinieces atbildēja ar vēl vienu vārtu guvumu.

Izskaņā Lipšāne lieliski nospēlēja epizodi līdz galam, atrada soda laukumā Sīpolu, kura sita nekļūdīgi (1:5)!

Rezultāts spēlē vairs nemainījās, un abas komandas tiksies pēc nedēļas vēlreiz jau Latvijas kausa 1/2 finālā.