FS Metta sieviešu komanda izskaņā izrauj uzvaru pret FK Olaine

Ievietots 19.07.22.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FK Olaine
1 - 2

Otrdien, 19. jūlijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā, Olaines pilsētas stadionā viesojoties pie FK Olaine.

Abas komandas turnīra tabulā atradās blakus – 2. un 3. vietā. Zaļi-baltās pirms šīs spēles tikai par punktu apsteidza pretinieces.

Viesu futbolistēm šī bija otrā spēle trīs dienās, un pirmā puslaika sākums paredzēja “aukstu dušu” – jau 2. minūtē FK Olaine ar precīzu sitienu augšējā stūrī panāca vadību (0:1).

Arī turpinājumā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja pretinieces, kuras arī vairāk uzbruka vārtiem, taču rezultātu dubultot neizdevās.

Tieši otrādi – tieši pirms puslaika pārtraukuma, 42. minūtē ātrajā uzbrukumā Liniņa atrada Daņilovu, kura ielauzās soda laukumā un sita precīzi tīklā (1:1)!

Otrajā puslaikā jau neliels teritoriāls pārsvars piederēja FS Metta futbolistēm, tomēr joprojām vairāk sitienus izdarīja tieši olainietes.

Svarīgā divu kaimiņu duelī viss izšķīrās kompensācijas laikā – 94. minūtē pēc Dzenes piespēles ātrumā vienatnē pret vārtsardzi aizskrēja Sīpola, sitot precīzi un izraujot uzvaru (2:1)!