FS Metta sieviešu komanda izcīna pārliecinošu uzvaru pret FK Auda

Ievietots 31.07.22.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FS Metta
4 - 0
FK Auda

Svētdien, 31. jūlijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņem FK Auda.

Pirms spēles FS Metta turnīra tabulā ieņēma 2. vietu ar 21 izcīnīto punktu, bet FK Auda ar 9 punktiem atradās 5. pozīcijā. Sezonas pirmajā savstarpējā spēlē viesos uzvaru ar 1:0 izcīnīja mettietes.

Spēles pirmajā puslaikā pārsvars piederēja mājiniecēm, kuras guva arī vienīgos vārtus puslaikā.

Aktīvi vārtu guvumā nospēlēja Treimane, bet ar precīzu sitienu izcēlās Katrīna Daņilova (1:0)!

Minimāls pārsvars saglabājās līdz otrā puslaika sākumam, kad 49. minūtē rezultātu dubultoja Katrīna Garanča (2:0)!

Līdz spēles izskaņai vēl divus vārtus guva Nelle Treimane, uzstādot spēles gala rezultātu – 4:0!