FS Metta sieviešu komanda atspēlējas un pieveic Rīgas FS

Ievietots 01.05.22.

Otro spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

3 - 2
Rīgas Futbola skola

Svētdien, 1. maijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi 2. kārtas spēli Sieviešu futbola līgā, spēkojoties ar Rīgas FS.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieces, daudz vairāk kontrolējot bumbu un meklējot savas iespējas uzbrukumā.

23. minūtē pēc spēles ar roku soda laukumā tika nozīmēts 11 metru soda sitiens uz viesu vārtiem, ko ļoti pārliecinoši realizēja Amēlija Lipšāne – 1:0!

Tomēr, neskatoties uz FS Metta teritoriālo pārsvaru un centieniem gūt otros vārtus, puslaiku vadībā noslēdza tieši pretinieces.

33. minūtē pēc stūra sitiena neveiksmīgi bumbu savos vārtos raidīja Sniedzīte, bet desmit minūtes vēlāk Rīgas FS sita precīzi no soda laukuma robežām.

Uzreiz pēc pārtraukuma gan zaļi-baltās ātri rezultātu izlīdzināja – 48. minūtē teicami precīzu soda sitienu izpildīja Nelle Treimane (2:2)!

Pēc gūtajiem vārtiem mettietes turpināja uzbrukt, taču vairākas iespējas izmantot neizdevās. Uzvaru 73. minūtē izrāva Lauras Siņutkinas precīzais sitiens ar galvu pēc stūra sitiena (3:2)!