FS Metta sieviešu komanda atspēlē divu vārtu deficītu un "Baltijas līga" iesāk ar neizšķirtu

Ievietots 12.02.23.

Pirmo spēli Baltijas līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

SFK Riga
2 - 2

Svētdien, 12. februārī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi pirmo spēli Baltijas līgā, tiekoties ar Latvijas čempionvienību SFK Rīga.

Satiekoties divām spēcīgākajām Latvijas vienībām, spēles sākums tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā, nevienai no komandai neiegūstot teritoriālu pārsvaru.

Tomēr puslaika vidū SFK Rīga izvirzījās vadība, kad izdevās precīzs sitiens pēc standartsituācijas izpildes (0:1). Drīz pēc tam Šenbergas sitienu atsita vārtsardze, bet Lipšānes sitiens no 16 metriem lidoja virsū.

Diemžēl atspēlēšanās neizdevās, bet pretinieces savu iespēju atkal izmantoja. Puslaika izskaņā pretinieču stūra sitiens, un bumba zaļi-balto vārtu tīklā (0:2).

Otrajā puslaikā FS Metta futbolistes pieturējās pie sava spēles plāna un daudz izmantoja flangus. Druviņas sitiens lidoja secen, Liniņas sitienu vārtsardze atsita, bet Sīpolai no vārtu priekšas neizdevās pietiekami spēcīgs sitiens.

Tomēr 68. minūtē mettietes panāca savu – uz soda laukuma robežas piespēli saņēma Amēlija Lipšāne, kura ar neatvairāmu sitienu raidīja bumbu vārtu tīklā (1:2).

Sajutušas vārtu garšu FS Metta futbolistes turpināja uzbrukt, un meklēja iespējas rezultāta izlīdzinājumam. Un 90. minūtē tas izdevās – vēlreiz no soda laukuma robežām ar precīzu sitienu izcēlās Lipšāne, izraujot neizšķirtu (2:2).

“Baltijas līga” debijā cīnāmies neizšķirti pret Latvijas čempionvienību.

Madara Matrevica, Uma Upīte, Fanija Mežecka, Kristīne Evelīna Lodziņa, Rebeka Sniedzīte, Paula Linda Liniņa, Amēlija Lipšāne, Alīna Šilova, Emīlija Sofija Druviņa, Signija Šenberga, Katrīna Garanča

Katrīna Augustāne, Elīza Paula Sīpola, Anastasija Vainere, Vasilisa Sadikova, Paula Dzene