Ievietots 08.09.19.

Kārtējo Sieviešu futbola līgas spēli aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

Rīgas Futbola skola
4 - 0

Svētdien, 8. septembrī, kārtējo Sieviešu Futbola līgas spēli aizvadījusi FS Metta komanda, Arkādijas stadionā tiekoties pret vairākkārtējo Latvijas čempioni – Rīgas Futbola skolu.

Abas komandas šosezon bija tikušās jau trīs reizes – Sieviešu Futbola līgas ietvaros Rīgas FS izcīnīja uzvaras ar 5:0 un 1:0, bet pirms vienpadsmit dienām LK pusfinālā mettietes pretiniecēm piekāpās ar 0:2.

Pirms spēles FS Metta turnīra tabulā ierindojās 3. vietā ar 16 izcīnītajiem punktiem, bet Rīgas FS ar ieņēma 2. vietu ar 25 punktiem.

Šoreiz zaļi-baltās spēli aizvadīja ļoti gados jaunā sastāvā, pamatsastāva vidējam vecumam sasniedzot 16 gadu atzīmi.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, nedaudz vairāk bumbu kontrolējot mājiniecēm. Pirmo bīstamo momentu arī izveidoja tieši Rīgas FS, izpildot sitienu no 14 metriem, bet bumbu atvairīja Laura Siņutkina.

Interesanta epizožu sērija izveidojās puslaika vidusdaļā – 24. minūtē Katrīna Daņilova pēc Vaineres centrējuma ar sitienu ar galvu trāpīja pa stabu, bet trīs minūtes vēlāk pretinieces pēc tālsitiena atbildēja ar staba norībināšanu otrā pusē.

Tomēr 30. minūtē rezultāts tika atklāts, kad izgājienu vienatnē pret Siņutkinu realizēja Zaičikova – 0:1. Diemžēl arī tas nebija viss – puslaika izskaņā uz zaļi-balto vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru pretinieces arī realizēja – 0:2.

Otro puslaiku nedaudz aktīvāk iesāka Rīgas FS, bet mettietes, apzinoties rezultāta starpību, centās enerģiski iedzelt gados vecākajām pretiniecēm un meklēt iespējas uzbrukumā. Uzbrukumi FS Metta komandai izdevās potenciāli bīstami, tomēr pietrūka precīzas noslēdzošās darbības.

Un tomēr 68. minūtē pretinieces palielināja rezultāta starpību – trešie gūtie vārti un 0:3. Spēles noslēdzošajā daļā spēles temps nedauz kritās, vienā no standartsituācijām Rīgas FS futbolistēm gūstot arī ceturtos vārtus. Spēles noslēgumā 0:4.