FS Metta sieviešu komanda aizraujošā spēlē cīnās neizšķirti ar BFC Daugavpils

Ievietots 07.08.19.

Kārtējo spēli Sieviešu Virslīgas čempionātā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

3 - 3
BFC Daugavpils

Trešdien, 7. augustā, Sieviešu Virslīgas čempionāta 11. kārtas spēli aizvadījusi FS Metta komanda, mājās uzņemot BFC Daugavpils.

FS Metta pirms gaidāmās spēles ieņēma 3. vietu ar 14 punktiem 10 spēlēs, kamēr daugavpilietes ar 1 izcīnīto punktu ierindojās 6. vietā.

Spēles sākumā vairāk bumbu kontrolēja mājinieces, tomēr pirmās vārtus guva pretinieces – 32. minūtē daugavpilietes izvirzījās vadībā.

Tomēr mettietes ātri vien ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet arī izvirzījās vadībā un puslaiku noslēdza ar pozitīvu rezultātu uz tablo – 2:1.

Vispirms 37. minūtē Anastasija Fjodorova realizēja 11 metru soda sitienu, bet 40. minūtē Līva Polka no vārtu priekšas noslēdza Fjodorovas piespēli gar vārtiem.

Otro puslaiku zaļi-baltās iesāka aktīvi, un 52. minūtē Anastasija Fjodorova ar precīzu sitienu panāca jau 3:1 FS Metta labā.

Lai gan mettietes vairāk uzbruka, BFC Daugavpilietes īsā laikā guva divus vārtus, panākot izlīdzinājumu spēlē – 3:3.

Aizraujošajā spēles izskaņā mājinieces metās uz priekšu izraut uzvaru – iespējas bija vairākas, labākajā no tām Alīna Šilova pēc soda sitiena trāpīja pa vārtu pārliktni…