FS Metta sezonas noslēdzošajā spēlē piekāpjas Rīgas FS

Ievietots 14.10.21.

Noslēdzošo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda.

Rīgas Futbola skola
2 - 0

Ceturtdien, 14. oktobrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi noslēdzošo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Jāņa Skredeļa sporta kompleksā viesojoties pie Rīgas FS.

Pirms gaidāmās spēles FS Metta futbolistes ar 22 punktiem atradās trešajā vietā, kamēr Rīgas FS futbolistes ar 42 punktiem jau bija nodrošinājušas čempiontitulu.

Abu komandu savstarpējās spēlēs šosezon divreiz uzvaru svinēja pretinieces (0:1 un 4:5).

Spēles iesākumā pie vairākām standartsituācijām tika mājinieces, bet 14. minūtē abas komandas apmainījās ar momentiem.

Vispirms Matrevica atsita pretinieču sitienu no tuvas distances, bet drīz vien Treimanes sitienu no asa leņķa atvairīja Rīgas FS vārtsardze.

Kopumā puslaiks tika aizvadīts līdzvērtīgā cīņā ar līdzīgu bumbas kontroli, taču vienīgos vārtus, izmantojot kļūdu aizsardzībā, 26. minūtē guva mājinieces (0:1).

Paralēlajā spēlē Liepājas FS bija vadībā pret FK Olaine, kas nozīmēja, ka mettietēm bija nepieciešama uzvara. Zaļi-baltās otro puslaiku iesāka aktīvi, taču netika līdz brīvam sitienam.

Diemžēl 76. minūtē pēc stūra sitiena Rīgas FS pārsvaru dubultoja, apgrūtinot viesu uzdevumu (0:2). Izskaņā FS Metta futbolistes centās saglābt spēli un situāciju turnīra tabulā, tomēr šoreiz bija par īsu.

0:2 zaudējums noslēdzošajā spēlē un 4. vieta turnīra tabulā.