FS Metta piedzīvo zaudējumu 11 metru soda sitienu sērijā un apstājas Latvijas kausa 1/4 finālā

Ievietots 15.08.21.

Pirmo spēli Latvijas kausa izcīņā aizvadījusi FS Metta komanda.

SK Super Nova
1 (4) - 1 (1)

Svētdien, 15. augustā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi Latvijas kausa izcīņas 1/4 fināla spēli, RTU stadionā viesojoties pie SK Super Nova/RTU.

FS Metta futbolistes Latvijas kausa izcīņas pirmajā kārtā ar 19:0 pārspēja FK Sigulda, bet SK Super Nova/RTU ar 7:0 pieveica FC Talsi.

Spēli veiksmīgāk iesāka FS Metta futbolistes, 16. minūtē izvirzoties vadībā –  no aptuveni 20 metriem teicami soda sitienu izpildīja Tīna Zankovska, neatvairāmi raidot bumbu vārtu tīklā (1:0)!

Līdz puslaika beigām pāris bīstamas standartsituācijas bija arī pretiniecēm, tomēr mettietes puslaika pārtraukumā devās ar minimālu vadību.

Taču tieši standartsituācija mājiniecēm vēlāk deva izlīdzinājumu – 70. minūtē SK Super Nova/RTU kapteine Alise Gaiķe no līdzīgas pozīcijas realizēja soda sitienu un panāca izlīdzinājumu (1:1).

Neizšķirts nozīmēja, ka uzvarētāju nācās noskaidrot 11 metru soda sitienu sērijā, kurā visus četrus sitienus realizēja pretinieces, kamēr mettietēm precīza bija tikai komandas kapteine Alīna Šilova.

Zaudējums pendelēs un apstāšanās Latvijas kausa izcīņas 1/4 fināla fāzē.

Laura Siņutkina, Laura Viviāna Poiša, Fanija Mežecka, Kristīne Evelīna Lodziņa, Arta Luīze Lubiņa, Tīna Zankovska, Alīna Šilova, Elīza Elizabete Rungule, Katrīna Daņilova, Vasilisa Sadikova, Elīza Paula Sīpola