FS Metta piedzīvo sāpīgu zaudējumu izskaņā pret SFK Rīga

Ievietots 27.06.22.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

SFK Riga
2 - 1
FS Metta

Pirmdien, 27. jūnijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā, viesojoties pie SFK Rīga.

Pirms aizvadītās spēles zaļi-baltās ar 17 punktiem atradās otrajā vietā, bet pretinieces ar 25 punktiem bija līderes.

Spēli veiksmīgāk iesāka mettietes, jau 8. minūtē izvirzoties vadībā – Daņilova atrada laukuma labajā flangā nepiesegtu Treimani, un Nelle teicami sita vārtu tālajā apakšējā stūrī (1:0)!

Kopumā abu līdervienību cīņā bija novērojams ļoti līdzīgs puslaiks pēc visiem statistikas rādītājiem: gan bumbas kontrolē, gan sitienos pa vārtiem.

Tomēr otrā puslaika pašā ievadā SFK Rīga panāca izlīdzinājumu – 49. minūtē pēc standartsituācijas precīzi bumbu vārtos raidīja Čemirtāne (1:1).

Arī otrajā puslaikā abām komandām bija līdzīgs skaits sitienu, un vienības cerēja izcīnīt tikai uzvaru.

FS Metta trāpīja pa pārliktni, iespējas bija arī Treimanei un Lipšānei, bet otrā laukuma pusē paglāba arī Matrevica. Diemžēl uzvaru 90. minūtē pēc stūra sitiena izrāva tieši mājinieces.

1:2 zaudējums izskaņā pret līderēm.