FS Metta piedzīvo minimālu zaudējumu pret SFK Rīga

Ievietots 08.05.22.

Trešo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

0 - 1
SFK Riga

Svētdien, 8. maijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu trešo spēli Sieviešu futbola līgā, spēkojoties ar SFK Rīga.

Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts ļoti līdzīgā un piesardzīgā cīņā, kurā nebija daudz vārtu gūšanas iespēju.

Arī teritoriāls pārsvars komandām piederēja pārmaiņus – te aktīvāk uzbruka viena komanda, te otra.

Otrā puslaika sākumā pēc stūra sitiena bumba trāpīja pa mājinieču vārtu stabu, bet 69. minūtē SFK Rīga izvirzījās vadībā – precīzs sitiens no vārtu priekšas (0:1).

Drīz pēc tam lieliska iespēja panākt izlīdzinājumu bija zaļi-baltajām, taču Treimanes sitienu no tuvas distances atvairīja vārtsardze.

Diemžēl laika, lai atspēlētos, nebija pietiekami, FS Metta komandai piedzīvojot pirmo zaudējumu šosezon.