FS Metta otrajā puslaikā gūst četrus vārtus un pārspēj FK Olaine

Ievietots 04.07.21.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda.

FK Olaine
1 - 4

Svētdien, 4. jūlijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi 9. kārtas spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Olaines pilsētas stadionā viesojoties pie FK Olaine.

Jau no spēles pirmajām minūtēm pārsvars piederēja mettietēm, kuras daudz kontrolēja bumbu, daudz arī uzbruka un izveidoja neskaitāmus momentus, bet neizmantoja iespējas.

Vēl vairāk – puslaika izskaņā vadībā izvirzījās tieši olainietes – 41. minūtē Laura Siņutkina atvairīja 11 metru soda sitienu, tomēr uzbrukuma otrajā vilnī pretinieces guva vārtus (0:1).

Otro puslaiku zaļi-baltās iesāka pacietīgi un ātri pagrieza spēles gaitu sev par labu – 49. minūtē bija precīza Nelle Treimane, bet 58. minūtē Amēlija Lipšāne panāca vadību jau FS Metta komandai (2:1).

Pārliecība uzbrukuma pieauga, un mettietes guva vēl divus bezatbildes vārtus – abās reizēs precīza bija uz maiņu iznākusī Linda Kazlauska, uzstādot spēles gala rezultātu 4:1.

Ceturtā uzvara pēc kārtas un nostiprināšanās turnīra tabulas 2. pozīcijā. Nākamnedēļ mūsu futbolistes viesosies Siguldā, aizvadot Latvijas kausa spēli pret vietējo FK Sigulda.