FS Metta mājās piedzīvo zaudējumu pret FK Olaine

Ievietots 28.05.23.

Piekto spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

0 - 1
FK Olaine

Svētdien, 28. maijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu piekto spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Olaine.

Pirms šīs spēles FK Olaine atradās līderpozīcijās ar 12 punktiem, bet zaļi-baltās bija sakrājušas 9 punktus, kas nozīmēja svarīgu cīņu no turnīra tabulas viedokļa.

Pirmajā puslaikā aktīvakas bija pretinieces, kuras bija nedaudz vairāk ar bumbu un guva vienīgos vārtus, spēles 25. minūtē izvirzoties vadībā (0:1).

Tas nozīmēja, ka FS Metta futbolistēm bija jādodas uz priekšu meklēt vismaz izlīdzinājuma vārtus, bet galvenos momentus mājinieces izveidoja tieši spēles noslēdzošajā daļā.

Diemžēl vārtus gūt neizdevās, mettietēm piedzīvojot otro zaudējumu šosezon.