FS Metta izbraukumā cīnās neizšķirti pret Rīgas FS

Ievietots 18.06.22.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

Rīgas Futbola skola
1 - 1

Sestdien, 18. jūnijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu astoto spēli Sieviešu futbola līgā, Daugavgrīvas vidusskolas stadionā viesojoties pie Rīgas FS.

Pirms aizvadītās spēles zaļi-baltās ar 16 punktiem atradās otrajā vietā, bet pretinieces ar 6 punktiem bija ceturtās.

Spēles pirmajā puslaikā daudz vairāk bumbu kontrolēja zaļi-baltās, taču līdz pirmajiem vārtiem nācās gaidīt līdz puslaika beigām.

41. minūtē pēc centrējuma ar galvu no vārtu priekšas precīza bija Anastasija Vainere, kura atgriezusies pēc ilgstoša savainojuma izdziedēšanas (1:0)!

Diemžēl otrā puslaika pirmajā pusē pretinieces rezultātu izlīdzināja – 63. minūtē Rīgas FS pēc standartsituācijas otrā viļņa trāpīja vārtu tīklā (1:1)!

Otrajā puslaikā teritoriālais pārsvars viesu futbolistēm bija mazāks un, lai arī iespējas bija, teicamu iespēju izraut uzvaru nebija.