FS Metta galotnē viesos piekāpjas Liepājas FS

Miks Vilkaplāters
Ievietots 17.08.23.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

Liepājas FS
2 - 1
FS Metta

Ceturtdien, 17. augustā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, viesojoties pie Liepājas FS.

Pirms šīs spēles Liepājas FS atradās otrajāvietā ar 29 punktiem, bet zaļi-baltās bija sakrājušas 25 punktus, kas deva 4. vietu.

Spēles sākumā aktīvākas bija viesu futbolistes, tomēr vadību ieguva Liepājas FS – ātri iegūta bumba pēc FS Metta izspēles no vārtiem un precīzs sitiens no vārtu priekšas (0:1).

Lai arī ar bumbu vairāk bija zaļi-baltās, tomēr daudz momentus izveidot neizdevās – labākajā no tiem Dzene sita pāri no soda laukuma vidus.

Otrā puslaika sākumā gan mettietes vārtus atguva – 58. minūtē bumba atleca pie Amēlijas Lipšānes, kura no 18 metriem sita vārtu apakšējā stūrī (1:1)!

Tomēr spēles galotnē uzvaru izrāva pretinieces – 78. minūtē pēc stūra sitiena liepājnieces sita precīzi ar galvu; FS Metta futbolistēm bija momenti, Liniņa trāpīja arī pa stabu, taču atspēlēties neizdevās (1:2).

Minimāls zaudējums viesos.

Liepājas FS – FS Metta

2:1 (1:0)

FS Metta:

Madara Matrevica, Paula Linda Liniņa, Rebeka Sniedzīte, Fanija Mežecka, Katrīna Augustāne, Kristīne Evelīna Lodziņa, Uma Upīte, Amēlija Lipšāne, Anastasija Vainere, Signija Šenberga, Paula Dzene

Uz maiņu:

Alīna Šilova, Katrīna Garanča, Sofija Gluščuka, Vasilisa Sadikova, Laura Siņutkina

Brīdinājumi:

Paula Dzene

Nākamā spēle:

Iecavas pilsētas stadions

Sestdiena, 26. augusts, plkst. 12.00

FK Iecava – FS Metta