FS Metta futbolistes uzvar pēcspēles soda sitienu sērijā un iekļūst Latvijas kausa finālā

Ievietots 25.09.22.

Latvijas kausa izcīņas pusfināla spēli aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

4 - 2
SFK Riga

Svētdien, 25. septembrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu Latvijas kausa izcīņas 1/2 fināla spēli, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot SFK Rīga.

Pa ceļam uz pusfinālu zaļi-baltās pieveica SK Super Nova/RTU un Rēzeknes BJSS komandas, bet sezonas savstarpējās spēlēs pret SFK Rīga bija piedzīvojušas trīs zaudējumus.

Līdzīgā pirmajā puslaikā vadību 29. minūtē ieguva viesu futbolistes, taču drīz pēc tam Sīpola no tuvas distances bija tuvu izlīdzinājumam.

Puslaika izskaņā vienatnē pret vārtsardzi izlauzās Katrīna Daņilova, un aiz soda laukuma robežām tika nogāzta, par ko pretinieku komandas spēlētāja tika noraidīta no laukuma.

Otrajā puslaikā vairākumā spēlējošās mettietes skrēja atspēlēties, kamēr arī SFK Rīga vairākkārt radīja bīstamību pie mājinieču vārtiem, īpaši pēc standartsituācijām.

Tomēr FS Metta futbolistes panāca savu – 82. minūtē Nelle Treimane apspēlēja pretspēlētāju flangā un raidīja bumbu tālajā vārtu stūrī (1:1)!

Jāatzīmē, ka otrajās 45 minūtēs divas reizes teicamus atvairījumus no tuvas distances veica Madara Matrevica.

Nervozajā papildlaikā bīstamākās epizodes izveidojās pēc standartsituācijām, taču vārti netika gūti.

Pēcspēles soda sitienu sērijā FS Metta futbolistes izcēlās ar precīzu sitienu visās trijās reizēs (Lipšāne, Treimane un Vainere), kamēr pretinieces no četrām realizēja tikai vienu.

Emocionālā spēlē izcīnīta uzvara pret SFL čempionēm, kas zaļi-baltajām pirmo reizi dod iespēju spēlēt Latvijas kausa finālā!